Корпоративне навчання

UAMASTER проводить корпоративне навчання з 2007 року.
Ми допоможемо вашим співробітникам орієнтуватися в світі інтернет-маркетингу.
Cформуємо індивідуальну програму навчання інтернет-маркетингу, матеріали будуть адаптовані під ваші завдання і галузь бізнесу.
Після проходження корпоративного навчання ви зможете ефективно контролювати роботу вашого підрядчика в digital.

Записатися

Ми пропонуємо

Навчання співробітників вашої компанії
Навчання ваших дилерів
Корпоративне навчання проводиться в зручному для вас форматі

Тренінги

Найпопулярніший вид корпоративного навчання, за короткий відрізок часу допомагає досягти високих результатів.
Мінімальна тривалість тренінгу - 3 години.

Майстер-класи

Одна з найбільш ефективних форм навчання, являє собою поєднання теоретичної частини та індивідуальної роботи учасників.
Мінімальна тривалість майстер-класу - 3 години.

Воркшопи

Високоінтенсивна форма навчання, що дозволяє отримати індивідуальне рішення конкретної задачі.
Мінімальна тривалість воркшопу - половина дня.

Семінари

Інтерактивний вид навчання, що дозволяє поглиблено вивчити певну тему, і підвищити професійний рівень співробітників.
Мінімальна тривалість семінару - 2 години.

Вартість

Вартість формується індивідуально, виходячи з кількості годин і програми.

Спеціальні умови для компаній,

які займаються продажем семінарів і тренінгів.

Відгуки

Компанія NOVUS вдячна команді UAMASTER за нестандартні рішення в онлайн-маркетингу, за отриманні цікаві і практичні знання. Завдячуючи Вам, наша компанія у 2017 році активно та широко почала використовувати digital-marketing у стратегії розвитку NOVUS. Від себе хочу подякувати за отриманні знання на курсах з інтернет-маркетингу та позитивний настрій.

— Олександр Берестенко

Бренд-менеджер NOVUS

Дуже важливо не просто знати тему, а вміти донести її до слухача. Дякуємо лекторам School of Digital Advertising, які вже два роки поспіль виступають доповідачами на Photomob перед досить складною аудиторією - фотографи та оператори.
Чітко, по суті і ніякої води. Дякуємо і до нових зустрічей!

— Ольга Гнатюк

Організатор Photomob.com.ua

Вже кілька років поспіль співпрацюємо з фахівцями агентства UAMASTER з корпоративного навчання для країн СНД. Радує те, що якість даного навчання - завжди на високому рівні. Матеріали і програма навчального курсу коригуються під ринок і побажання замовника. Подача інформації - зрозуміла і доступна кожному, лектори пояснюють до дрібниць. І головне - після такого навчання ми надихаємось на нові цікаві проекти.

— Тетяна Олійник

Digital marketing manager Cisco Systems Management B.V., Ukraine Representative Office

У лютому 2017 року рамках щорічної конференції мережі незалежних СТО PROFIGAS, фахівці агентства UAMASTER проводили навчання для керівників СТО нашої мережі.
Зізнаюся чесно, я дуже скептично ставився до ідеї даного тренінгу. На той момент, мені здавалося, що ми і так все знаємо і вміємо: ми багато сил витрачали на SEO, працювали з одним із великих інтернет підрядників, були в топ органічної видачі по основним нашим запитам, використовували платну рекламу і ремаркетинг в Google, запускали банерну рекламу на найбільших автомобільних порталах України.
Тренінг перевернув все з ніг на голову:
• ми концентрувалися на інструментах, а не цілях;
• міряли в основному трафік, CTR, а не конверсії;
• через півроку ми повністю відмовилися від банерної реклами на автомобільних порталах України. І перенаправили бюджет на більш ефективні інструменти;
• підключили CallTrkanig і зробили інтеграцію заявок і дзвінків з CRM.
Була зроблена велика робота над помилками!
Дякую лекторам School of Digital Advertising за навчання, яке поставило правильний вектор нашого інтернет-просування і через деякий час дозволило вивести наші рекламні кампанії в інтернет на якісно новий рівень!

— Володимир Ткаченко

PROFIGAS

Школа Менеджерів (staffa.com.ua) неодноразово співпрацювала з фахівцями агентства UAMASTER, як із запрошеними експертами в рамках спеціалізованих семінарів з інтернет-маркетингу в просуванні фармацевтичних препаратів. Були представлені актуальні ідеї з розробки діджитал-стратегії, розібрані практичні кейси, проаналізовані помилки у співпраці замовника і діджитал-агентства.
Вдячні команді UAMASTER за високий професіоналізм, харизматичність і неймовірну відкритість.

— Андрій Вовкодав

СТАФФ-АЛЬЯНС

Фахівці агентства UAMASTER провели на запрошення Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ майстер-клас на тему "Основи інтернет-реклами та просування" в квітні 2016 року.

Тема зібрала повний конференц-хол не лише студентів-магістрів. Оцінка студентів була якнайкраща. 6 годин майстер-класу пройшли непомітно. Матеріал, який було нам представлено у стислому та зрозумілому вигляді, підкріплювався прикладами. І саме в такій зрозумілій подачі на основі реальних кейсів наші студенти мали змогу прослухати це вперше.

Майстер-клас був орієнтований на фахівців з комунікацій, і лекторам вдалося розставити необхідні акценти і подати матеріал саме на цю аудиторію. Вся команда кафедри медіакомунікацій і студени-слухачі вдячні за корисне навчання. Ми плануємо надалі працювати з компанією UAMASTER в цьому напрямку і обов’язково будемо запрошувати фахівців на зустрічі, майстер-класи та навчання наших студентів. Адже на такі теми існує сталий запит і з боку наших студентів і від вільних слухачів програми.

— Надія Баловсяк

Український католицький університет
Дзвоніть:

044 227 37 66
050 741 89 59

Пишіть:

im@uamaster.com