UAMASTER - перше рекламне агентство України, яке запропонувало українському бізнесу повний комплекс послуг в сфері інтернет-маркетингу. Накопичений роками досвід в digital-маркетингу ми об'єднали в освітні програми і створили у 2014 році Школу цифрової реклами.

Викладачі

Євген Шевченко

Засновник digital-агентства UAMASTER

Дмитро Осіюк

Керівник відділу веб-аналітики в UAMASTER

Нікіта Овчаров

Head of Digital Marketing в R2D2 Ventures Marketing Agency

Євген Лейбов

Digital-cтратег в UAMASTER

Людмила Беглоян

Senior PPC specialist в UAMASTER

Вадим Литвиненко

Senior PPC specialist в UAMASTER

Олександр Баклажко

Керівник відділу пошукової оптимізації в UAMASTER

Катерина Маноха

Керівник маркетингового агентства інвестиційного холдингу ZeroGravity

Андрій Маноха

Креативний директор в UAMASTER

Юлія Повх

Спеціаліст з email-маркетингу в MODOZA

Тетяна Сабадишина

SEO-спеціаліст в UAMASTER

Відгуки

У зв'язку з родом діяльності у мене виникла потреба вивчити канали залучення клієнтів в Internet. Це був мій перший досвід вивчення маркетингу, в тому числі digital. Оглядовий курс дав поштовх до більш глибокого вивчення окремих тем, розклав усі «пазли по поличках», дав розуміння всієї стратегії. Ваш курс «спровокував» мій подальший розвиток в digital marketing

— Наталія Джулай

Керівник розвитку альтернативних каналів Digital Bank в ПУМБ

Дякую команді UAMASTER за відмінний теоретичний і практичний курс. Всі лекції побудовані на прикладах, кейсах, доступно і дуже зрозуміло викладені, розтлумачені. Спікери дали дуже багато корисних рекомендацій. Було приємно ходити на кожне заняття, так як можна було дізнатися щось нове і тут же його застосувати на практиці. До того ж усе прекрасно організовано: просторе світле приміщення, кава-брейки і купа смачненького :) Дякую за цей «контекстний» місяць!

— Марина Шевцова

контент-менеджер в ООО "Ланет Нетворк"

Я обрав школу UAMASTER, за рекомендацією своїх колег (експертів в сфері інтернет-маркетингу), навчання перевершило мої очікування і я отримав якісні знання, які переведу в навички. Інформація доносилася викладачами дуже доступно і зрозуміло, дуже порадувало що всі на цьому курсі практики. Організація всього процесу навчання тільки радувала (особливо приємні подаруночки)
Якщо підвести підсумки, то я можу рекомендувати UAMASTER не тільки як школу, а й як круте агенство))) 100% буду відвідувати заходи школи).

— Максим Чикал

Public Relations Manager в Юрія-Фарм

Дізналася багато нового. Познайомилася з професіоналами. З'явилося багато нових ідей, сподіваюся все вийде.

Велике дякую.

— Олександра Федяева

медіапланер в Sport Life

Хочу подякувати агентству UAMASTER за крутий курс по інтернет-маркетингу. Відкрила для себе багато нового, все на прикладах і практичних завданнях.

Неймовірне відчуття студентства, так як домашні завдання «підігрівали» наш мозок у вільний час. Дякую всім викладачам курсу, ви круті! Друзі, якщо ви хочете підтягти свої знання, то восени стартує другий курс!

— Олена Демчик

менеджер по роботі з рекламними агентствами в Яндекс.Україна

Я працюю в сфері інтернет-реклами і PR з великими клієнтами порталу minfin.com.ua. На курс «Інтернет-маркетинг» від UAMASTER прийшов для того, щоб систематизувати практичні знання і навички, навчитися новому у професіоналів ринку. Навчання повністю себе виправдало, отримав як теоретичні знання, що дозволяють побачити картинку в цілому, так і дізнався більше про практичне застосування цих знань на прикладі реальних кейсів від експертів UAMASTER. Велике дякую UAMASTER за якісний курс.

— Олег Жданов

minfin.com.ua

Курси - просто бомба.
Інтернет-маркетинг і його інструменти вже не страшні. Всі знання розжували масштабно і наочно. Дуже позитивна команда, яка любить свою справу, щиро ділитися своїми знаннями та досвідом. Дуже важливо, що тут маса досвіду, багато реальних кейсів з практичності і реальності.
Важливо, що не просто теорія, а саме практика того, як це робиться і застосовується. Хочете отримати нові, практичні знання плюс позитивні емоції - однозначно UAMASTER.
Велике дякую за два місяці нових бомбезних знань і позитиву.

— Василій Рак

маркетолог-фрілансер

Дякую за величезний обсяг нової інформації. Ви всі фанати своєї справи і завжди готові відповісти навіть на найбезглуздіші питання. Інформація вся корисна, в доступному викладі. І звичайно те, що можна повторно проходити курс вже з іншою групою - це супер!

— Анастасія Калашникова

Nostra Communications, research manager

Співвідношення - ціна / отриманий продукт дуже гарне. Викладачі терплячі і чуйні. Чудова ідея з консультаціями. Мої очікування були повністю виправдані. Дякую!

— Денис Ластівка

Egger, маркетинг менеджер

Все круто. Тепер буду розуміти можливості аналітики в своїй роботі. Прийшло розуміння як трекати ефективність РК і проводити наскрізну аналітику.

— Роман Радаєв

Двері Білорусії, керівник інтернет-проектів

Компанія NOVUS вдячна команді UAMASTER за нестандартні рішення в онлайн-маркетингу, за отриманні цікаві і практичні знання. Завдячуючи Вам, наша компанія у 2017 році активно та широко почала використовувати digital-marketing у стратегії розвитку NOVUS. Від себе хочу подякувати за отриманні знання на курсах з інтернет-маркетингу та позитивний настрій.

— Олександр Берестенко

Бренд-менеджер NOVUS

— Яків Гильов

Основатель интернет-магазина avtomangal.com.ua

— Дмитро Кепканов

Співзасновник студії IRINA KEPKANOVA
Дзвоніть:

044 227 37 66
050 741 89 59

Пишіть:

im@uamaster.com